Anasayfa / E-pin / Valorant 5250Vp
Valorant 5250Vp

Valorant 5250Vp

Valorant Dünyasındaki Hayalindeki Deseni Almak Bir Tık Uzağında! BinoGame.Com Üzerinden İndirimli Valorant Points Satın Al! Hayalindeki Desene Ulaş!

400,00₺  372,99₺
Bu ürüne taksitlendirme yapılamamaktadır.

VALORANT VP Satın Al

FPS oyunlarında silahları özelleştirebilmek, diğer oyunculardan farklı gözükmek bir ayrıcalıktır. Oyun dağıtıcıları da bu sebepten dolayı kozmetik ürünlerin satışına çok önem verir. Riot Games'in FPS oyunu Valorant'ta ise silahlarınıza kaplama alabiliyorsunuz. Bu kaplamalar sayesinde silahlarınız daha havalı gözükür ve diğer oyuncuların bir adım önüne geçersiniz. Silah kaplamalarını alabilmeniz için oyun içi Valorant Points denen para birimine sahip olmanız gerekir. Bu ürüne sahip olmak için de hemen sitemize bakiye yükleyin ve Valorant VP satın alın.

Valorant Points VP Nedir?

Valorant Points yani kısaca VP, Riot Games'in Valorant sanal oyun para birimidir. Mağazadan silah kaplaması, yeni ajan veya savaş bileti satın almak için bu para birimine sahip olmanız gerekir. Valorant Points ürününü de en ucuz ve güvenli şekilde sitemizden satın alabilirsiniz. Şu anda 6 farklı miktarda oyun içi para birimi bulunuyor.

 

İndirimli Ucuz VALORANT VP Nereden Satın Alınır?

BinoGamer'de fiyatlar her zaman ucuz! Düşük kar marjları ile VALORANT oyuncularına indirimli VP satın alma imkanı sunmaktayız. Sizde bu indirimden faydalanmak istiyorsanız hemen sitemize bakiye yükleyin ve indirimli Valorant VP satın alın! Her daim sizlerin kârlı olmasını sağlayacak fiyat politikaları izliyor olacağız.

 

VALORANT RP

VALORANT RP fiyatlarını incelemek ve hemen satın almak için doğru adrestesiniz. En ucuz VALORANT RP fiyatlarını sizlere sunmaktayız. Hemen üye olup, VALORANT Puanı alışverişinize başlayabilirsiniz. Bol indirimli rakipsiz VP fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Binlerce gerçek kullanıcı yorumunu okuyup kararınızı verin ve hemen Ucuzgamer'ın ayrıcalıklı dünyasına katılın.

Yorumlar (0)


Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.